Alkomat Pro X-5 - sklep, specyfikacja, cena, opinie

Zapewne każdy kierowca wie, że posiadanie sprawdzonego, skutecznego alkomatu potrafi uratować prawo jazdy po niejednej imprezie. Ważne, aby takie urządzenie zapewniało najwyższą jakość pomiaru i odznaczało się świetną jakością. Wszystko to można sobie zapewnić, decydując się na alkomat Pro X-5 koreańskiego producenta. Jest to wytrzymałe urządzenie, które, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sensora, gwarantuje świetną jakość pomiaru. Z kolei niewielki rozmiar sprawia, że można zabrać je w każde miejsce.
Alkomat Pro X-5

Alkomat Pro X-5 — specyfikacja

Alkomat Pro X-5 posiada zaawansowany sensor, który zapewnia precyzyjny pomiar w zakresie od 0 do 5 promili. Urządzenie posiada także szereg dodatkowych funkcji, które zapewniają przyjemne i bezpieczne korzystanie. Alkomat został wyposażony w historię pomiarów. Ponadto urządzenie ma wbudowany licznik kalibracji, który przypomni o skalibrowaniu urządzenia. To, co wyróżnia ten alkomat, to z pewnością kompaktowość i ergonomiczne wykonanie, które pozwala na przeprowadzanie pomiarów nawet przez długi czas.

Pro X-5 — gdzie kupić?

Pro X-5 to niezawodne urządzenie, w które powinien zaopatrzyć się każdy kierowca, zarówno ten profesjonalny, jak i świeżo upieczony. Koreański producent już od wielu lat jest znany z produkcji niezawodnych alkomatów zapewniających najwyższą jakość pomiarów. Sklep promil-lab.pl to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w takie urządzenie. Jest ono również tanie w eksploatacji. Należy jedynie pamiętać o wykonywaniu regularnej kalibracji. Zapewni to długą pracę urządzenia oraz jego niezawodność w każdych warunkach.

Alkomat X-5 — Cena

Na zakup alkomatu Pro X-5 zdecydowało się już wielu klientów. Bardzo ważnym czynnikiem jest tutaj cena, która jest bardzo korzystna i konkurencyjna. Składa się na nią wysoka precyzja pomiarów oraz bardzo duża wytrzymałość, która zapewnia długą żywotność urządzenia. Ponadto cena alkomatu Pro X-5 idzie całkowicie w parze z najwyższą jakością urządzenia. Decydując się na ten sprzęt, każdy kierowca może być pewien, że w każdej chwili będzie mógł się dowiedzieć, czy może bezpiecznie usiąść za kierownicą.

Alkomat Pro X-5 — Opinie zadowolonych klientów

Alkomat Pro X-5 to niezawodne urządzenie, które niejeden raz uratowało moje prawo jazdy.. Jest bardzo czułe i świetnie przeprowadza pomiary. Ponadto wyswietlacz jest bardzo czytelny i przekazuje wszystkie niezbędne informacje. Polecam wszystkim kierowcom.

Artur

Bardzo długo szukałem odpowiedniego alkomatu do mojego samochodu. Przetestowałem wiele urzadzeń, ale dopiero Pro X-5 w pełni zaspokoił moje wymagania. Jest solidnie wyokonany, działa z najwyższą precyzją, a użytkowanie jest bardzo komfortowe. Polecam!

Krzysztof

Alkomat Pro X-5 to jedne z najlepszych urządzeń w tej kategorii.. Jest bardzo kompaktowe bez problemu mozna zmieścić je w torebce. Pomiary sa bardzo wiarygodne a urządzenie regularnie przypomina i konieczności wykonania kalibracji. Polecam serdecznie.

Ula

Dzięki temu alkomatowi za każdym razem mam pewność, że bez konsekwencji moge usiąść za kierownicą. Pro X-5 to bardzo precyzyjne i niezwykle wytrzymałe urzadzenie, które zapewnia niezwykle wysoką precyzję pomiarów. To niezastąpiony sprzęt dla każdego kierowcy.

Mikołaj