Alkomat Promiler Al-8000 Plus - specyfikacja, cena, opinie

Alkomat jest niewielkim urządzeniem, które w swoim samochodzie powinien posiadać każdy kierowca. Umożliwia on szybkie zbadanie zawartości alkoholu w organizmie. Alkomat Promiler Al-8000 Plus na tle swojej konkurencji wyróżnia się doskonałą jakością wykonania, która przekłada się na wysoką funkcjonalność urządzenia. Model ten posiada ulepszone oprogramowanie zawierające dodatkowe użyteczne funkcje oraz elegancki wygląd, który został osiągnięty dzięki stonowanej kolorystyce jego obudowy.
Alkomat AL 8000 Plus

Promiler Al-8000 - Specyfikacja

Alkomat AL-8000 Plus od marki Promiler posiada czytelny wyświetlacz LED. Zasilany jest dwoma bateriami AA 1.5 V, które znaleźć można w komplecie. Jego waga wraz z bateriami wynosi 98 g. Uzyskany wynik prezentowany jest z dokładnością 0,01‰ a zakres pomiaru urządzenia wynosi od 0.00 do 4.00‰. W urządzenie wbudowany jest elektrochemiczny sensor Qmol 2.0, który oprócz klasycznych pomiarów umożliwia także przejrzenie ostatnich 10 pomiarów, sprawdzenie ilości dni pozostałych do kalibracji, a także podaje informację o tym ile czasu minęło od ostatniego pomiaru.

Promiler Al-8000 Plus - Gdzie kupić?

Innowacyjny alkomat Promiler Al-8000 Plus to najlepsze urządzenie służące monitorowaniu trzeźwości, w jakie zaopatrzyć się może kierowca. Precyzyjne pomiary i duży, wygodny wyświetlacz to tylko niektóre cechy, które oferuje ten model alkomatu. Aby mieć pewność oryginalności urządzenia należy je nabyć w zaufanym sklepie Promil-Lab. Znajdziesz tam skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Promiler Al-8000 wraz ze świadectwem wzorcowania. Sklep oferuje szybką i darmową wysyłkę.

Alkomat Promiler (Al-8000 Plus) - Cena

Alkomat AL-8000 Plus będzie świetnym wyborem ze względu na swoją precyzję, szereg dodatkowych funkcji, a także estetyczny wygląd. Urządzenie to łączy w sobie wszystkie cechy, jakich można oczekiwać od dobrego alkomatu. O jego wysokiej jakości świadczy aż 5-letnia gwarancja, którą oferuje producent. W sklepie Promil-Lab zaopatrzysz się w to wysokiej klasy urządzenie w atrakcyjnej cenie. W zestawie otrzymasz eleganckie etui, 2 wielorazowego użytku ustniki, a także zestaw baterii.

Alkomat Promiler Al-8000 Plus - Opinie zadowolonych klientów

Najwyższa jakość wykonania. Alkomat AL-8000 od firmy Promiler to dla mnie synonim precyzji. Nigdy mnie nie zawiódł, nie było z nim żadnych problemów. Jest wygodny w użyciu, dodatkowo ładnie wygląda. Niewielkie wymiary pozwalają schować go w aucie przed ciekawskimi dziećmi :P.

Anna

Korzystałem już z alkomatów firmy Promiler, na ten model skusiłem się za sprawą oprogramowania Qmol 2.0, które dostarcza świetnych funkcji. Alkomat jak na tę firmę przystało został świetnie wykonany, na plus także stonowany, minimalistyczny wygląd.

Tadeusz

Alkomat pokazuje kiedy wykonana była ostatnia kalibracja przypominając tym samym o wykonaniu kolejnej. Jest super precyzyjny - jego dokładność to aż 0,01‰. Posiada czytelny wyświetlacz a jego obsługa jest dość intuicyjna. Świetnie urządzenie jak najbardziej warte swojej ceny.

Artur

Kupiłam AL-8000 Plus z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Działa jak należy, pokazuje kiedy powinno wykonać się kalibrację, ma też pamięć ostatnich 10 pomiarów i jest lekki. Jak dla mnie, ten model w swoim aucie powinien mieć każdy.

Monika